Psihodrāmas nometne “Atklātā jūra”

Kopš 2000. gada Liepājas psihodramatisti Rovēna Zarakovska un Agris Palkavnieks Bernātos rīkojuši psihodrāmas nometnes. Pašā vasaras plaukumā tajās pulcējušies psihodrāmas speciālisti un psihodrāmas mīļotāji, lai kopā piedzīvotu Satikšanos – ar sevi, citiem cilvēkiem un dabu.
“Atklātā jūra” aicina arī šovasar! Par nometnes dalībnieku var kļūt ikviens – ar pieredzi psihodrāmā, vai cilvēks, kurš vēlas to iepazīt pilnīgi no jauna. Kopīgi meklēsim veidus, kā šajā spriedzes un pārbaudījumiem pilnajā laikā rast ticību un cerību labajam, radoši sadarbojoties citam ar citu. Darbnīcu tēmas: “Būt savā spēkā”, “Piedošana”.

Darbnīcu vadītāji – sertificēti psihodrāmas speciālisti Gita Papspārne, Gundega Kozlova un psihodramatiste Rovēna Zarakovska. Nometnes organizatore – sertificēta psihodrāmas speciāliste Igeta Ozoliņa. Dalībnieki būs aicināti uz kopīgu vakarēšanu, kas ir ilggadēja nometnes tradīcija. Nometnes laikā tiks nodrošināta ēdināšana, kafija/tēja, dzeramais ūdens.

Dalības maksa – 165 eiro.

Pieteikšanās – līdz 31.maijam, rakstot uz e pastu igeta.g@inbox.lv, norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, nodarbošanos un pamatojumu savai vēlmei kļūt par nometnes dalībnieku

https://www.facebook.com/events/673866784751483/