PSIHODRĀMAS GRUPAS

Uzņemšana jaunā psihodrāmas terapijas grupā – “Velti laiku SEV!”

Pārlaidīsim ziemu kopā!

Sākas uzņemšana jaunā psihodrāmas terapijas grupā – “Velti laiku SEV!”

Tiekamies ceturtdienu vakaros no 18:30 – 21:00 ar dažiem īsākiem un garākiem pārtraukumiem svētku laikos.

Piesakiet savu dalību, rakstot uz : jekabsmilzarajs@gmail.com vai sūtot izziņu uz 22431564

Ja Tu jūti, ka vēlies kaut ko mainīt savā dzīvē, bet varbūt nesaproti īsti ko, jeb zini, ko, bet nezini kā to panākt, nāc uz jauno terapijas grupu! Nelielā grupā, ar efektīvu psihodrāmas metodi:
Spēsi labāk izprast savas patiesās jūtas, vēlmes, vajadzības un apzināsies savus resursus,

 • Sapratīsi, kas Tev jāmaina attiecībās vai attieksmē ar sevi un citiem,
 • Atraisīsi savu radošo potenciālu,
 • Uzdrošināsies īstenot savus sapņus un ieceres,
 • Iegūsi lielāku personības līdzsvaru,
 • Saņemsi morālu atbalstu un iedrošinājumu,
 • Satiksi jaunus un interesantus cilvēkus!
 • KAD: no 3.11.22 – 25.05.23 ceturtdienu vakaros.
 • KUR: Rīga, Bruņinieku iela 47.
 • KAS: Grupu vada
 • Dr.Maija Ozoliņa Molokailima – LPB Sertificēta psihoterapeite, grupu psihoterapijas, psihodrāmas grupu vadītāja.
 • Jēkabs Milzarājs – Asistents psihodrāmā un grupu psihoterapijā, psiholoģijas maģistrs.
 • CIK: 30 EUR par vienu tikšanos, iekļauta kafijas/tējas pauze.
 • INFO: Grupā uzņemam ne vairāk kā 10 dalībniekus. Grupa piedāvā dalībniekiem drošā un atbalstošā vidē apzināties, apgūt un trenēt jaunas, daudz noderīgākas lomas un uzvedības modeļus, kas virza personu uz adekvātu reakciju līdz šim nepieredzētās situācijās vai palielina spēju reaģēt pa jaunam pazīstamās situācijās. Grupas biedri kalpo kā spogulis un sociālā laboratorija, kurā praktizēt jaunas prasmes.
 • Psihodrāma – aktīva un efektīva grupu terapijas metode, kuras laikā tiek piedāvāta iespēja sajust un saprast sevi un situācijas savā dzīvē no citas perspektīvas, izmantojot lomu maiņu. Psihodrāmas grupa strādā pēc šeit un tagad principa, kas nozīmē, ka strādāsim ar jebkurām grupas dalībniekiem aktuālām tēmām, t.sk., attiecībām (ar sevi, darbu, partneriem, ģimeni, draugiem u.c., konfliktu situācijas, intimitāte, seksualitāte, u.c.)
 • Grupas darbā tiek ievērota konfidencialitāte!
 • Piesaki savu vietu laicīgi, nākamā grupa tiks veidota tikai 2023. g. rudenī. Pēc trešās tikšanās, grupā jaunus dalībniekus vairs nepieņem.
 • P.S. Lūdzu nododiet informāciju tālāk, kam pēc Jūsu ieskatiem tā varētu noderēt!

Jauna psihodrāmas grupa

Sāku uzņemšanu jaunā psihodrāmas grupā, kas darbosies no šī gada 15.februāra līdz 2022.gada 10.maijam, otrdienu vakaros no 18:30 – 21:00, Rīgā, centrā.

Pirmās trīs nodarbības – 15,02,. 22.0. un 1.03. ir iepazīšanās nodarbības, kad vēl pieņemsim jaunus dalībniekus.

Grupa piedāvā dalībniekiem drošā vidē apzināties, sajust un saprast sevi un savu dzīvi no citas perspektīvas. Nenovērtējams ir morālais atbalsts un iedrošinājums no grupas biedriem.

Strādāsim ar grupas dalībniekiem šobrīd aktuālām tēmām, galvenokārt, emocijām un attiecībām – ar sevi, darbu, partneriem, ģimeni, draugiem u.c. Būs iespējams apgūt un trenēt jaunas lomas un uzvedības modeļus, kā arī uzlabot spēju reaģēt pa jaunam pazīstamās situācijās

Grupā uzņemam ne vairāk kā 8 dalībniekus.
Grupas darbā tiek ievērota konfidencialitāte!

Grupas dalībnieki ir vai nu vakcinēti pret Covid-19, vai arī pārslimojuši to, vai var uzrādīt negatīvu Covid-19 testu.

Lūdzu pieteikties uz bezmaksas interviju, zvanot pa telefonu 29220932 vai rakstot Jolantaklisane@gmail.com.

Cieņā
Jolanta Mote
29220932

Uzņemšana jaunā psihodrāmas grupā pie Jolantas Motes

Grupa darbosies no 19. oktobra līdz 2022. gada 9. maijam otrdienu vakaros no 18:30 – 21:00. Pieejama vieta 10 dalībniekiem. Grupas darbība būs slēgta (pēc nokomplektēšanās jauni dalībnieki netiek uzņemti), un grupas darbā tiks ievērota konfidencialitāte.

Strādāsim ar grupas dalībniekiem aktuālām tēmām, galvenokārt, emocijām un attiecībām (ar sevi, darbu, partneriem, ģimeni, draugiem u.c. – ar dažādām situācijas un spēju tās risināt, apzinoties sevi un citus)

Būtiskākais – psihodrāma ir aktīva un efektīva grupu terapijas metode, kuras laikā dalībniekiem ir iespēja drošā vidē labāk izprast savas patiesās jūtas, vēlmes un vajadzības, ieraugot tās no citas perspektīvas.

Grupu darba procesā iespējams apgūt un trenēt jaunas lomas un uzvedības modeļus līdz šim nepieredzētās situācijās vai uzlabot spēju reaģēt pa jaunam pazīstamās situācijās. Nenovērtējams ir arī morālais atbalsts un iedrošinājums no grupas biedriem.

Grupas norises adrese: Čaka iela 91-6, Rīga (pretī Ziedoņdārzam).

Grupas darbs tiks organizēts “dzeltenajā” vidē (grupas dalībnieki ir vai nu vakcinēti pret Covid-19, vai arī pārslimojuši to, vai var uzrādīt negatīvu Covid-19 testu).

Ieinteresēja? Sazinies Jolantu Moti, zvanot pa telefonu 29220932 vai rakstot jolantaklisane@gmail.com! Pirmā tikšanās reize ar Jolantu notiks individuāli un bez maksas. Pēc tam samaksa par vienu nodarbību 20 eiro.

Par psihodrāmu:
Īss apraksts:
https://www.facebook.com/idartocenter/posts/4680403381983630

Labi apraksti: https://idarto.com/portfolio-category/darbibas-terapijas/

Intervija: https://idarto.com/iss-ieskats-psihodrama-saruna-ar-psihodramas-specialisti-jolantu-klisani/ https://idarto.com/iss-ieskats-psihodrama-saruna-ar-psihodramas-specialisti-jolantu-klisani/
Par mani: https://idarto.com/jolanta-mote/
Info var meklēt: http://psihodramalatvija.lv/ vai http://psihodrama.lv/ 

Velti laiku SEV!

Sākas uzņemšana jaunā psihodrāmas terapijas grupā, kas darbosies no oktobra līdz jūnijam.

Tiekamies ceturtdienu vakaros no 19:00 – 21:15, ar dažiem īsākiem un garākiem pārtraukumiem svētku laikos.
Piesakiet savu dalību, rakstot uz : jekabsmilzarajs@gmail.com vai sūtot izziņu 22431564

Ja Tu jūti, ka vēlies kaut ko mainīt savā dzīvē, bet varbūt nesaproti īsti ko, jeb zini, ko, bet nezini kā to panākt, nāc uz jauno terapijas grupu! Nelielā grupā, ar efektīvu psihodrāmas metodi:
*Spēsi labāk izprast savas patiesās jūtas, vēlmes, vajadzības un apzināsies savus resursus,
*Sapratīsi, kas Tev jāmaina attiecībās vai attieksmē ar sevi un citiem,
*Atraisīsi savu radošo potenciālu,
*Uzdrošināsies īstenot savus sapņus un ieceres,
*Iegūsi lielāku personības līdzsvaru,
*Saņemsi morālu atbalstu un iedrošinājumu,
*Satiksi jaunus un interesantus cilvēkus!

KAD: no 7.10.2021. – 26.05.2022., ceturtdienu vakaros no 19:00- 21:15, izņemot valsts svētkus, ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienas 2 ned., u.c. brīvdienas, par kurām vienosimies mūsu pirmajās tikšanās reizēs.

KUR: Rīga, Bruņinieku iela 47.

KAS: Grupu vada
*Dr.Maija Ozoliņa Molokailima – LPB Sertificēta psihoterapeite, grupu psihoterapijas, psihodrāmas grupu vadītāja. Vairāk kā 20 g. prakse darbā ar individuāliem klientiem, pāriem, ģimenēm un organizācijām.
*Jēkabs Milzarājs – Asistents psihodrāmā un grupu psihoterapijā, psiholoģijas maģistrs ar vairāk kā 2 gadu profesionālo pieredzi grupu un individuālā terapijā.

CIK: 30 EUR par vienu tikšanos, iekļauta kafijas/tējas pauze.

INFO: Grupā uzņemam ne vairāk kā 10 dalībniekus. Grupa piedāvā dalībniekiem drošā un atbalstošā vidē apzināties, apgūt un trenēt jaunas, daudz noderīgākas lomas un uzvedības modeļus, kas virza personu uz adekvātu reakciju līdz šim nepieredzētās situācijās vai palielina spēju reaģēt pa jaunam pazīstamās situācijās. Grupas biedri kalpo kā spogulis un sociālā laboratorija, kurā praktizēt jaunas prasmes.

Psihodrāma – aktīva un efektīva grupu terapijas metode, kuras laikā tiek piedāvāta iespēja sajust un saprast sevi un situācijas savā dzīvē no citas perspektīvas, izmantojot lomu maiņu. Psihodrāmas grupa strādā pēc šeit un tagad principa, kas nozīmē, ka strādāsim ar jebkurām grupas dalībniekiem aktuālām tēmām, t.sk., attiecībām (ar sevi, darbu, partneriem, ģimeni, draugiem u.c., konfliktu situācijas, intimitāte, seksualitāte, u.c.)

Grupas darbā tiek ievērota konfidencialitāte! Pēc trešās tikšanās, grupā jaunus dalībniekus vairs nepieņem.

P.S. Lūdzu nododiet informāciju tālāk, kam pēc Jūsu ieskatiem tā varētu noderēt!

Jauna psihodrāmas grupa, ko vadīs Igeta Ozoliņa

2021./22. gada sezonā aicinu pieteikties dalībai psihodrāmas grupā “Mīlēt sevi –  egoisms vai piepildījums?”
Grupas sesiju laikā no 2021. gada oktobra līdz 2022. gada maijam drošā, atbalstošā vidē skatīsim situācijas, kā pieņemt sevi, savas ēnas puses un dzīves lomas bez kritikas, vainas sajūtas un nosodījuma. Apzināsimies savas jūtas un emocijas, atjaunosim resursus, trenēsim spontanitāti un radošumu, stiprinot robežas.
Grupu vada sertificēta psihodrāmas, sociometrijas un grupu psihoterapijas speciāliste, CP psihodrāmā, mag. paed. Igeta Ozoliņa.
Sesijas ilgums: 2, 5- 3 stundas. 
Vieta – deju skola “Dzirnas” Lāčplēša ielā 106. Epidemioloģiskās situācijas pasliktināšanās gadījumā sesija notiek Zoom platformā tiešsaistē.
Maksa par sesiju – 30 eiro.
Pieteikšanās – līdz 2021. gada 30. septembrim, rakstot uz e pastu: igeta.g@inbox.lv vai igeta@tridrade.lv

Jauna psihodrāmas grupa, ko vadīs Jolanta Klišāne

Sāku uzņemšanu jaunā psihodrāmas grupā, kas darbosies no 14.septembra līdz 21.decembrim pirmdienu vakaros no 18:30 – 21:00, Rīgā, centrā.

Psihodrāma ir aktīva un efektīva grupu terapijas metode, kuras laikā tiek piedāvāta iespēja labāk izprast savas patiesās jūtas, vēlmes, vajadzības un apzināties savus resursus, kā arī atraisīt savu radošo potenciālu, lai uzdrošinātos īstenot savus sapņus un ieceres. Tā palīdz iegūt līdzsvaru un saprast, kas jāmaina attiecībās vai attieksmē pret sevi un citiem.

Grupa piedāvā dalībniekiem drošā vidē apzināties, sajust un saprast sevi un situācijas savā dzīvē no citas perspektīvas. Tajā būs iespējams apgūt un trenēt jaunas lomas un uzvedības modeļus līdz šim nepieredzētās situācijās vai uzlabot spēju reaģēt pa jaunam pazīstamās situācijās. Nenovērtējams ir morālais atbalsts un iedrošinājums no grupas biedriem.

Strādāsim ar grupas dalībniekiem aktuālām tēmām, galvenokārt, emocijām un attiecībām (ar sevi, darbu, partneriem, ģimeni, draugiem u.c. – dažādas situācijas, spēja tās risināt, apzinoties sevi un citus).

Grupā uzņemam ne vairāk kā 10 dalībniekus.
Grupas darbā tiek ievērota konfidencialitāte!

Nodarbības vadīs Jolanta Klišāne, psihodrāmas speciāliste, Moreno institūts Latvijā. Pedagoģe, metodiķe, pedagogu tālākizglītības grupu vadītāja.

Lūdzu pieteikties uz bezmaksas interviju, zvanot pa telefonu 29220932 vai rakstot Jolanta.klisane@gmail.com.

P.S. Lūdzu nododiet informāciju tālāk, kam, pēc Jūsu ieskatiem, tā varētu noderēt!

PSIHODRĀMAS NODARBĪBAS 2020/21 “DVĒSELES KUSTĪBAS”

Ja vēlaties

* labāk izprast un iepazīt sevi;

* veidot saskanīgākas attiecības ar citiem cilvēkiem;

* pārvarēt nomāktību…,

tad tas ir domāts tieši Jums!

 

Psihodrāma tulkojumā nozīmē “DVĒSELE DARBĪBĀ”.

Grupas atbalsts, droša vide, iespēja būt uzklausītam un saprastam,

spontanitāte, teātra izteiksmes iespējas un aktīva darbošanās…           

Jo labāk sevi iepazīsim, jo radošāk veidosim savu dzīvi!

 

Nodarbības sāksies:

PIRMDIENAS GRUPAI – 7. septembrī,

OTRDIENAS  GRUPAI – 8. septembrī.

            Tās notiks reizi nedēļā no 18:30 līdz 21:00.

           

            Vadīs Uģis Segliņš (Sertificēts psihodrāmas speciālists).

Piesakieties pa telefonu 29215360 vai rakstiet uz e-pastu: ugis_s@inbox.lv

līdz 1. septembrim.

Mājaslapas adrese: www.ugisseglins.lv

Maksa – 20 € par nodarbību.

Psihodrāmas terapijas grupa “Velti laiku SEV!”

NĀC UZ PSIHODRĀMAS GRUPĀM!

RUDENĪ PSIHODRĀMAS GRUPAS UZSĀKS:.

JOLANTA KLIŠĀNE (no septembra pirmdienās)

MAIJA OZOLIŅA MOLOKAILIMA (no septembra ceturtdienās)

UĢIS SEGLIŅŠ (no septembra pirmdienās; otrdienās)

Jauna psihodrāmas grupa

Ja Tu jūti, ka vēlies kaut ko mainīt savā dzīvē, bet varbūt nesaproti īsti ko, jeb zini, ko, bet nezini kā to panākt, nāc uz jauno terapijas grupu! Nelielā grupā, ar efektīvu psihodrāmas metodi:
*Spēsi labāk izprast savas patiesās jūtas, vēlmes, vajadzības un apzināsies savus resursus,
*Sapratīsi, kas Tev jāmaina attiecībās vai attieksmē ar sevi un citiem,
*Atraisīsi savu radošo potenciālu,
*Uzdrošināsies īstenot savus sapņus un ieceres,
*Iegūsi lielāku personības līdzsvaru,
*Saņemsi morālu atbalstu un iedrošinājumu,
*Satiksi jaunus un interesantus cilvēkus!
KAD: no 06.09.’18. – 30.05.’19. ceturtdienu vakaros no 18:30 – 21:00, izņemot valsts svētkus, ziemassvētku un Jaunā gada brīvdienas 2 ned., u.c. brīvdienas, par kurām vienosimies mūsu pirmajās tikšanās reizēs.
KĀ: Piesakies rakstot, dr.maija@yahoo.com līdz 3. sept., uz telefona zvaniem patreiz līdz septembrim neatbildu, jo esmu vasaras brīvdienās.
KUR: Maijas studijā, Rīga, Bruņinieku iela 47.
KAS: Grupu vada Dr.Maija Ozoliņa Molokailima – LPB Sertificēta psihoterapeite, grupu psihoterapijas, psihodrāmas grupu vadītāja. Vairāk kā 20 g. prakse darbā ar individuāliem klientiem, pāriem, ģimenēm un organizācijām. http://www.gaiacentrs.lv/
CIK: 20 EUR par vienu tikšanos, iekļauta kafijas/tējas pauze.
INFO: Grupā uzņemam ne vairāk kā 10 dalībniekus. Grupa piedāvā dalībniekiem drošā un atbalstošā vidē apzināties, apgūt un trenēt jaunas, daudz noderīgākas lomas un uzvedības modeļus, kas virza personu uz adekvātu reakciju līdz šim nepieredzētās situācijās vai palielina spēju reaģēt pa jaunam pazīstamās situācijās. Grupas biedri kalpo kā spogulis un sociālā laboratorija, kurā praktizēt jaunas prasmes. Psihodrāma – aktīva un efektīva grupu terapijas metode, kuras laikā tiek piedāvāta iespēja sajust un saprast sevi un situācijas savā dzīvē no citas perspektīvas, izmantojot lomu maiņu. Psihodrāmas grupa strādā pēc šeit un tagad principa, kas nozīmē, ka strādāsim ar jebkurām grupas dalībniekiem aktuālām tēmām, t.sk., attiecībām (ar sevi, darbu, partneriem, ģimeni, draugiem u.c., konfliktu situācijas, intimitāte, seksualitāte, u.c.)
Grupas darbā tiek ievērota konfidencialitāte!
Piesaki savu vietu laicīgi, nākamā grupa tiks veidota tikai 2019. g. rudenī.
P.S. Lūdzu nododiet informāciju tālāk, kam pēc Jūsu ieskatiem tā varētu noderēt!