Agresija: Lāsts vai Resurss

Aicinām uz trīs dienu mācību semināru 2023. gada 20-22. oktobrī

AGRESIJA: LĀSTS VAI RESURSS
(Izpēte par personiskajām attiecībām ar atklātu un apspiestu agresiju)

Vadītājs – Maksims Romenskijs, biznesa treneris, koučs, sociodramatists. International Association for Group Psychotherapy and Group Processes (IAGP) biedrs, Ukrainian Umbrella Association Psychotherapist (UUAP) biedrs, Maxtraining treniņu centra vadītājs.Divu grāmatu un vairāku rakstu autors par pārrunām, konfliktiem un darbības metodēm. Programmā: Trīs līmeņu darbs: personiskais, ģimenes, sociālais (no grupas līdz sabiedrībai kopumā). Mērķis ir atpazīt, strukturēt un pēc nepieciešamības, “pārkārtot” savu pieeju agresijas un dusmu parādībām. Pamatā ir sociodramas pieeja, papildināta ar genosociogrammas un darbības metožu principiem.

  • Sociālās agresijas tabu, un tās bioloģiskie mehānismi
  • Mantojums: priekšraksti un uzvedības modeļi attiecībā uz agresiju, kas iegūti ģimenes sistēmā
  • Apspiestās agresijas formas un to sekas dažādos līmeņos
  • Agresija kā enerģijas avots pārmaiņām
  • Apzinātā konflikta tehnoloģija: atpazīšana, analīze un iejaukšanās
  • « Pārkārtošana »: personiski pieņemamu agresijas izpausmju formu meklēšana.
  • Separācija ģimenē, sabiedrībā, mazās grupās, eksistenciālā krīze un agresijas “pārkārtošana” citās jomās: pieejas un darbības algoritmi Mācību seminārs paredzēts, lai pilnveidotu speciālistu prasmes darbā ar cilvēkiem: dažādu nozaru psihologiem un psihoterapeitiem, sociāliem darbiniekiem un pedagogiem, tas noderēs politiķiem un uzņēmumu vadītājiem.

Maksa – 220 eiro līdz 20. augustam, 240 – līdz 20. septembrim, 260 eiro – pēc 20. septembra. Reģistrācijas priekšapmaksa seminārā 50 eiro apmērā netiks atgriezta, taču cena tiks uzturēta nemainīga līdz 1. oktobrim. Dalībniekiem tiks izsniegta apliecība par dalību 20 akadēmiskajās stundās.

Darba laiks: sākums – piektdien, 20.oktobrī plkst.14/(16) līdz 18/(20), atkarībā no dalībnieku vēlmēm, sestdien – 10-18, svētdien – 10-14.

Maksājuma rekvizīti tiek sūtīti pēc pieprasījuma uz pastu: info@centrsvainode.lv vai sūtot ziņu Viber, What’s up: +371-29220981.