Uzņemšana jaunā psihodrāmas grupā pie Jolantas Motes

Grupa darbosies no 19. oktobra līdz 2022. gada 9. maijam otrdienu vakaros no 18:30 – 21:00. Pieejama vieta 10 dalībniekiem. Grupas darbība būs slēgta (pēc nokomplektēšanās jauni dalībnieki netiek uzņemti), un grupas darbā tiks ievērota konfidencialitāte.

Strādāsim ar grupas dalībniekiem aktuālām tēmām, galvenokārt, emocijām un attiecībām (ar sevi, darbu, partneriem, ģimeni, draugiem u.c. – ar dažādām situācijas un spēju tās risināt, apzinoties sevi un citus)

Būtiskākais – psihodrāma ir aktīva un efektīva grupu terapijas metode, kuras laikā dalībniekiem ir iespēja drošā vidē labāk izprast savas patiesās jūtas, vēlmes un vajadzības, ieraugot tās no citas perspektīvas.

Grupu darba procesā iespējams apgūt un trenēt jaunas lomas un uzvedības modeļus līdz šim nepieredzētās situācijās vai uzlabot spēju reaģēt pa jaunam pazīstamās situācijās. Nenovērtējams ir arī morālais atbalsts un iedrošinājums no grupas biedriem.

Grupas norises adrese: Čaka iela 91-6, Rīga (pretī Ziedoņdārzam).

Grupas darbs tiks organizēts “dzeltenajā” vidē (grupas dalībnieki ir vai nu vakcinēti pret Covid-19, vai arī pārslimojuši to, vai var uzrādīt negatīvu Covid-19 testu).

Ieinteresēja? Sazinies Jolantu Moti, zvanot pa telefonu 29220932 vai rakstot jolantaklisane@gmail.com! Pirmā tikšanās reize ar Jolantu notiks individuāli un bez maksas. Pēc tam samaksa par vienu nodarbību 20 eiro.

Par psihodrāmu:
Īss apraksts:
https://www.facebook.com/idartocenter/posts/4680403381983630

Labi apraksti: https://idarto.com/portfolio-category/darbibas-terapijas/

Intervija: https://idarto.com/iss-ieskats-psihodrama-saruna-ar-psihodramas-specialisti-jolantu-klisani/ https://idarto.com/iss-ieskats-psihodrama-saruna-ar-psihodramas-specialisti-jolantu-klisani/
Par mani: https://idarto.com/jolanta-mote/
Info var meklēt: http://psihodramalatvija.lv/ vai http://psihodrama.lv/ Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Aizpildīšanai obligātie laukumi *

*

*