Psihodrāmas nometne “Atklātā jūra”

Kopš 2000. gada Liepājas psihodramatisti Rovēna Zarakovska un Agris Palkavnieks Nīcas pagasta Bernātos, atpūtas bāzē „Draudzība” rīkojuši psihodrāmas nometnes. Pašā vasaras plaukumā trīs piepildītās dienās pulcējušies psihodrāmas speciālisti un interesenti, lai kopā piedzīvotu Satikšanos – ar sevi, citiem, jūru, kāpām, priedēm, sauli, vēju. Darbībā, kopīgā vakarēšanā un ritēšanā.
2021. gada vasarā radošās psihodrāmas dienas „Atklātā jūra” aicina ikvienu, kurš pazīst vai vēlas iepazīt psihodrāmu. Radošās psihodrāmas dienas ir iespēja satikties psihodramatistiesm, vadīt darbnīcas un kopā ar dalībniekiem atjaunot savu radošo enerģiju un resursus.
Viena no radošo dienu idejām ir iepazīstināt sabiedrību un dažādu jomu speciālistus ar psihodrāmu. Psihodrāma (dvēsele darbībā – gr. val.) ir psihoterapijas metode, kurā ar īpašām darbības tehnikām cilvēks atklāj savus iekšējos pārdzīvojumus un izjūtas, kā rezultātā iespējams atrast vispiemērotākos risinājumus. Psihodrāmas gaitā tiek izspēlēti reāli notikumi cilvēka dzīvē no pagātnes un tagadnes, iztēlotas nākotnes ainas vai nekad nenotikušas situācijas, fantāzijas un sapņi. Psihodrāma ir dabisks veids, lai darbotos, un neprasa iepriekšēju sagatavotību un zināšanas.
Šogad vēlamies nest ticību un cerību labajam, izvēloties tās tēmu: “Mīlestības gaismā”.
“… Dvēsele staigā mīlestībā, ja mēs nemīlam, tad tam, ko darām, nav jēgas.” (Fernas Mūks)Radošās psihodrāmas dienas notiek no 14. līdz 15. augustam Nīcas novada Bernātos, atpūtas bāzē „Draudzība”.Dienu plānojums:Sestdiena, 14. augusts:10.00 – iebraukšana
10.30 – kafija
11.00 – iesildīšanās
12.00 – darbnīca
15.00 – pusdienas
15.30 – brīvais laiks
16.30 – kafija
17.00 – darbnīca
20.00 – vakariņas
21.00 – vakarēšana kopā ar Rovenu ŠellijuSvētdiena, 15. augusts9.00 – brokastis
10.00 – darbnīca
13.00 – pusdienas
14.00 – nobeigums

Noslēgums un izbraukšana no atpūtas bāzes līdz pulksten 16.00.
Radošo dienu darbnīcas:

PIEŅEMT UN SAŅEMT
Darbnīcā notiks uz grupu centrēta drāma, izmantojot psihodrāmu un drāmas terapiju. Darbnīcas vadītāja – Aelita Vagale, TEP psihodrāmā, sociometrija un grupu psihoterapijā.

SATIKŠANĀS CEĻĀ
Psihodrāmas darbnīcā būs iespēja pētīt savu ceļu uz Satikšanos caur iepazīšanos, satikšanos, nesatikšanos, atvadīšanos… Pētīsim, kas tieši nosaka to, ko satiekam, kā satiekam, kā vārdā satiekam, vai nesatiekam, patiesi, tuvi un dzīvi. Būs iespēja piedzīvot kādu sev nozīmīgu satikšanos psihodrāmas realitātē, psihodrāmā.
Darbnīcas vadītāja – Gita Paspārne, TEP psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā.

MĪLESTĪBA IR
Darbnīca veltīta mīlestībai mūsu dzīvēs. Tas būs ceļojums pie savas mīlestības, stikšanās ar to. Un ja vien būs vēlēšanās – saruna ar mīlestību.
Darbnīcu vada Liene Atholde – psihodrāmas, sociometrijas un grupu psihoterapijas līdere.

IESILDĪŠANOS UN NOSLĒGUMU vada Igeta Ozoliņa – CP psihodrāmā, sociometrijā un grupu psihoterapijā.

VAKARĒŠANĀ kopā ar Rovenu Šelliju ar mīlestību dziedāsim par mīlestību.
Jaunums!Ikviens aicināts ņemt līdzi savus mīlestības stāstus dzejas, kāda cita literāra darba, skaņdarba vai zīmējuma formātā.Sadzīves jautājumi:Psihodrāmas radošās dienas norisināsies skaistā vietā pie jūras. LOC apsaimniekotajā atpūtas bāzē “Draudzība” ir atbilstošas telpas darbnīcām, nakšņošana divvietīgās vai četrvietīgās istabiņās, ir gultasveļa, dvieļi, dušas. Ēdināšana tiek nodrošināta uz vietas. Jūra ir pārsimts metru attālumā. Ja ir vēlme saņemt veģetāru ēdienu, lūgums to norādīt, rakstot pieteikumu.
Dalība ar sertifikātu par vakcināciju vai izslimošanu, vai negatīvu Covid – 19 testu.Pieteikšanās dalībai – līdz 2021. gada 7. augustam, rakstot uz e–pastu: igeta.g@inbox.lv
Pieteikumā lūgums norādīt vārdu, uzvārdu, nodarbošanos, kontakttālruni un e-pasta adresi.
Dalības maksa: 135 eiro. Cenā ietilpst darbnīcas, kafijas pauzes, nakšņošana, ēdināšana, vakarēšana. Dalībnieki saņems apliecinājumu par dalību psihodrāmas radošajās dienās. Apmaksa veicama skaidrā naudā atpūtas bāzē.
Lai radošas idejas un sadarbība!Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Aizpildīšanai obligātie laukumi *

*

*