Atvērtās skatuves pasākumi

   Ziemeļvalstu un Baltijas eksaminācijas padome ir lēmusi par šī gada Atvērtās skatuves datumu un laiku.

   2019. gada 17. oktobrī 18:00 pēc vietējā laika dažādās Eiropas valstīs vienlaikus psihodramatisti rīkos pasākumus, kuros iepazīstinās ar psihodrāmu visus interesentus. 

   Sekojiet reklāmai un piedalieties!

  * 

ATVĒRTĀ SKATUVE

17. oktobrī Liepājā psihodrāmas praktiķe Gita Paspārne vadīs “Atvērto skatuvi”, Kungu ielā 21, 3.stāvs. No 18.00 – 21.00 Pasākums bez dalības maksas.

Tēma: Radošas izvēles (Creative choices)
Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija ar SMS vai zvanot pa telefonu: 29278884 (jo telpa var uzņemt noteiktu skaitu cilvēku).

Vārds psihodrāma nozīmē „dvēsele darbībā”.  Tā ir viena no dziļākajām un reizē atraktīvākajām grupas psihoterapijas metodēm, tā ir arī mūsdienīga un aktīva sadarbības metode grupās, svarīgu tēmu izpētes un nākotnes projektēšanas metode.   Psihodrāmas nodarbības piemērotas visiem tiem, kuri vēlas kaut ko savā dzīvē mainīt, labāk justies, kaut ko jaunu iemācīties kaut ko jaunu par sevi, arī apgūt jaunas prasmes un vecās izmantot citādi nekā līdz šim un iemācīties labāk apieties ar savām emocijām, mainīt attieksmi pret dzīvi.

Nāc un pamēģini radoši!

* Atvērtās skatuves pasākumu “Radošās izvēles” Rīgā rīko “Moreno institūts Latvijā” no 18:00 līdz 21:00 – to vadīs Jolanta Baltiņa (e-pasts: moreno.instituts@gmail.com).

 • Atvērtās skatuves pasākumu rīko arī astroloģe un psihodramatiste Rita Muižniece ceturtdien, 2019. gada 17. oktobrī no plkst. 16:00 līdz 18:00. 
 • “Tā ir iespēja sajust, ieraudzīt, uzzināt, pataustīt un piedzīvot to, kas ir un kā strādā Psihoterapijas metode Psihodrāma. Psihodrāma – tā ir aktīva terapijas metode. Ar tās palīdzību salīdzinoši ātri var nonākt līdz tavas šodienas rīcības cēloņiem un pārrakstīt scenāriju! Vari saņemt atbildes par citu cilvēku rīcību, iejusties dažādās lomās – gan savās esošajās, bijušajās un arī citu personu “ādā”…
  Psihodrāma ir fantastiska resursu metode, ar kuru katrs var ielūkoties savā būtībā un smelties ko vērtīgu kvalitatīvai ikdienai. Ar Psihodrāmas darbību un tās efektivitāti iepazīstināšu es – Rita Muižniece, Psihoterpijas grupu asistente. Atnāc ciemos.
  Sajūti.
  Iepazīsti.Dalība par ziedojumiem.
  Vietu skaits ierobežots.
  Ganību dambis 26a-4 stāvs pēdējais kabinets kreisajā gaiteņa galā :)”

 

Ceturtdienas, 17.oktobra vakarā, Igeta Ozoliņa kopā ar kolēģiem Lieni Atholdi un Uģi Segliņu “Atvērtās skatuves” vakaru ikvienam interesentam piedāvā tepat Rīgā. Būs iespēja “pagaršot” psihodrāmu, apzināties savas izvēles pašreizējā dzīves posmā, iepazīt savas vēlmes un uzdrošināties atvērt jaunas durvis. Tiekamies 17.oktobrī 19.30 deju skolas “Dzirnas” vokālajā klasē!Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Aizpildīšanai obligātie laukumi *

*

*