ATVĒRTĀ SKATUVE LIEPĀJĀ

  1. gada 12. oktobrī pulksten 18:00 – 20.00

Raiņa ielā 3, Liepājas Vakara maiņu vidusskolā

Šajā dienā, 26. oktobrī pulksten 18:00 pēc vietējā laika, vismaz 7 valstīs vienlaicīgi notiks Spontanitātes un Kreativitātes vakars, uz kuru Liepājā esat aicināti arī Jūs! Šādi Psihodrāmas Atvērtās skatuves vakari notiek katru gadu daudzās valstīs, kad praktizējoši psihodramatisti, Dž.Moreno skolas sekotāji piedāvā tikties brīvā dzīves mākslas telpā jebkuram un vairot mūsu dzīvēs radošumu.

 

Dalībniekiem būs iespēja redzēt un piedzīvot dvēseli darbībā uz Atvērtās skatuves, kurā ik viens ir nozīmīgs un var būt spontāns un radošs.  Viss, kas ar mums notiek, noticis vai notiks var kļūt par iespēju būt kreatīvam šodien šeit un tagad. Jebkas, arī mūsu cerības, sapņi, bažas un fantāzijas ir reālas un nozīmīgas šajā procesā. Psihodrāma, kā spontanitātes un kreativitātes metode paver iespēju dzīvot daudz piepildītāku dzīvi.

 

Tas būs piedzīvojums, kā arī izglītojošs pasākums – dalībnieki iepazīsies ar dažām no psihodrāmas aktīvās darbības metodēm, kas guvušas plašu pielietojumu psiholoģijā, psihoterapijā, izglītībā, kultūrā.

 

Vadītāja: Gita Paspārne

Psihodrāmas, psihoterapijas speciāliste, praktiķe

 

Pieteikšanās pa telefonu: 29278884 vai e-pastu: gitap@inbox.lv

Dalība pasākumā – bezmaksas.Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Aizpildīšanai obligātie laukumi *

*

*