PASĀKUMI

„Kamēr tu šo spēli spēlē…” 19.-20.septembris, Ziemupe

Psihodrāma ir eksistenciāla, un eksistenciālisms ir psihodramatisks

jeb

Divas dienas psihodrāmas un eksistenciālās terapijas zīmē-

„Kamēr tu šo spēli spēlē…”

19.-20.septembris, Ziemupe

 

Spēle, saspēle, priekšspēle, starpspēle, izspēle, uzspēle, pēcspēle – ik dienas mēs spēlējam savas dzīves lomas, spēlējamies ar situācijām, notikumiem, sastaptajiem cilvēkiem savā dzīvē. Kā jūtamies šajās lomās, situācijās, notikumos? Kā spējam sadarboties? Kādus spēles elementus pielietojam? Varbūt tikai spēlējamies? Varbūt nemaz neprotam spēlēties? Šos un citus ikviena cilvēka dzīvē aktuālus jautājumus risināsim, satiekoties un darbojoties divu dienu grupu terapijas nometnē- seminārā.

Drošā, atbalstošā vidē, mājīgās telpās, dabā pie jūras un ārpus profānā laika strādāsim ar psihodrāmas un eksistenciālās terapijas metodēm.

 

Nodarbības 12 stundu apjomā vadīs:

Igeta Ozoliņa – psihodrāmas, sociometrijas un grupu psihoterapijas speciāliste ( CP), Mg. paed.

Gints Kapenieks – eksistenciālās psihoterapijas speciālists, krīzes psihologs, Mg.psych.

Grupā ne vairāk kā 12 dalībnieku.

Vieta: viesu nams „Kaijas”.

Sadzīve: nakšņošana viesu nama 2.stāvā, ēdam savu līdzi paņemto ēdienu ( ir iespēja gatavot, sildīt, uzglabāt ledusskapjos).

Darba plānojums: divu stundu sesijas divu dienu garumā ar pārtraukumiem, nodarbība Kadiķu audzē un Ziemupes baznīcā. Pirts. Labirints.

Dalības maksa: 99 eiro. Cenā ietilpst psihoterapijas sesijas, kafija, tēja, ūdens, nakšņošana, pirts.

Pieteikšanās līdz 11.septembrim: rakstot uz igeta.g@inbox.lv, pieteikumā norādot vārdu, uzvārdu, vecumu, nodarbošanos un motivāciju dažos teikumos.

Tālrunis uzziņām – 29256670 (Igeta).

 

 

 

Traveling through the Socio/ Individual Journey

Traveling through the Socio/ Individual Journey – 01-03 November 2019, Rigā.
Registracija – info@centrsvainode.lv. Priekšapmaksa – 50 euro.
Visiem, kas strādā ar grupām.

Sociometrija, sociodrāma un psihodrāma –
kopīgi individuālais ceļojums

Darbnīcas apraksts:

Mēs izpētīsim trīs savstarpējās mijiedarbības lokus, ko ir izstrādājis J.L. Moreno: Sociometrija, Sociodrāma un Psihodrāma. Šie trīs spēcīgie jaunievedumi cilvēku attiecību jomā tiks piemēroti intensīvas grupas pieredzes veidošanā, pamatojoties uz Grupu analīzes principiem. Grupas Tele lauks izveidojas no dalībnieku dažādas darba kārtības, dzīves vēsturēm un kontekstiem, rezultātā tas veido dzīvo pieredzi, kas ir tikpat īpatnēja kā indivīda pirkstu nospiedumi. Mēs pētīsim balstoties uz principiem – šeit un tagad, esi un dari, izmantojot grupas tēmas redzēsim to, kā veidojas saikne starp grupas tematiskajiem slāņiem un grupas pārstāvi – protagonistu.

Darbnīcas vadītājs: Oded Navé, TEP, M.A, C.A.G.S,
Kivunima Psihodrāmas un grupu darba Institūta pamatlicējs
Analītiskās Psihodrāmas skola, Telaviva, Izraēla

Profesionālā pieredze
Psihoterapeits, kas specializējas grupu darba jomā, īpaši psihodrāmā un grupas analīzē. Oded Navé 1994. gadā izveidoja Kivunima Psihodrāmas un grupu darba institūtu. Šī iestāde pārsvarā nodarbojas ar individuālās, pāru, ģimenes un grupu psihoterapeitiskās palīdzības sniegšanu, kā arī ar veic darbu ar psihodrāmas analītiskajām grupām. 1997. gadā Oded Navé nodibināja Telavivas analītiskās psihodrāmas skolu.
Odeda Navé kliniskā pieredze: 7 gadu darbs psihiatriskajās slimnīcās, indivīduālais darbs, darbs ar pāriem, ģimenēm un dažāda veida grupām, darbs ar bērnības vardarbības un seksuālās vardarbības traumām, kā arī ar kara laika traumatisko pieredzi. Pēdējo 35 gadu laikā viņš regulāri veicis darbu ar dažādām, tostarp mazajām, vidējām un lielām grupām.
Odeds pasniedz psihodrāmu Izraēlas koledžās un universitātēs, pēdējo 20 gadu laikā vadīja psihodrāmas seminārus un meistarklases Krievija), Serbijā, Horvātijā, Slovēnijā, Maķedonijā, Anglijā, Grieķijā, Turcijā (Stambula un Izmira) un Kazahstānā (Almatā un Astanā).
Profesionalā izglītība un kvalifikācijas grādi:
MA, Expressive Art Therapy, Lesley University, Boston Mass, 1986
CAGS (Certification of Advanced Graduate Study) Lesley University, Boston Mass, 1988
Certified therapist and supervisor -American Board of Examiners in Psychodrama, Sociometry And Group Psychotherapy (*TEP 1)
Certified therapist and supervisor – Israel Association for Psychodrama. (TEP 2)
Certified therapist and supervisor -YAHAT Israel Association for Expressive Therapies. (TEP 3) Group Analyst – Israel Association for Group Analysis.

* TEP – Certified Trainer Educator and Practitioner of Psychodrama, Sociometry and Group psychotherapy

STARPTAUTISKAIS PROFESIONĀLĀS MEISTARĪBAS CENTRS “VAIŅODE”

Centra “Vaiņode” semināri 2019. g. maijā

sk. sadaļā psihodramalatvija.lv/русский