Jauna psihodrāmas grupa – Tu esi jauns! Tu būsi pavasaris! Vada J.Klišāne

Apmācību un izaugsmes grupas pusaudžiem un jauniešiem sākot no 12 gadu vecuma, kas vēlas labāk iepazīt savu emocionālo pasauli un būt elastīgāki savu emociju izpausmēs.

Elastība emocijās palīdz reālistiski izvērtēt situāciju un pieņemt lēmumu, izpaust emocijas pieņemamā veidā, kā arī attīsta spontanitāti un radošumu, lai atrastu savu ceļu un mērķi dzīvē.

Grupas nodarbības notiks ar psihodrāmas metodi. Psihodrāma ir metode, kas palīdz apgūt izpaust savu iekšējo un ārējo pasauli daudzveidīgā, radošā veidā. Tā iemāca droši izpaust savas jūtas un emocijas, dod atskārsmes par savu dzīvi un palīdz iemācīties jaunus, vēlamus uzvedības veidus. Psihodrāma pieņem jūs tajā veidā, kādā šobrīd esat, un palīdz attīstīt visu to labo, kas katram cilvēkam jau dots no dabas. Psihodrāmas grupa veido drošu vidi darbam ar attiecībām ar sevi un citiem, ģimenes un dzimtas ietekmi, pašapziņas spēcināšanu un saikni ar garīgumu.

Dabiski pilnveidojoties, jūs sajutīsiet un pratīsiet veidot labākas attiecības arī ar apkārtējiem cilvēkiem.

Grupās mēs strādāsim gan ar emociju sajušanu, iepazīšanu un izpaušanu, gan ar uzvedības koriģēšanu un darbības (arī mācību) motivāciju – noderēs katram dalībniekam.

 Piesakieties nodarbībām, ja:

  • meklējat atbalstu un iedrošinājumu iekšēju pārmaiņu veikšanai;
  • esat impulsīvu vai, tieši otrādi, pārāk apvaldāt savas emociju izpausmes, un tas negatīvi ietekmē gan paša uzvedību, gan arī attiecības ar līdzcilvēkiem ģimenē un ārpasaulē;
  • ir grūtības izjust un izteikt kādus emocionālu stāvokļus, piemēram, skumjas, dusmas;
  • vēlaties ar speciālista un grupas dalībnieku atbalstu iegūt zināšanas par savām emocijām un emociju regulāciju, kā arī attīstīt jaunus ieradumus…

…lai sagaidītu pavasari ar drošu prātu un atvērtu sirdi, gatavi jauniem izaicinājumiem.

 

Grupas tiksies 9 nedēļas pēc kārtas sestdienās, sākot no 9.februāra.

12 – 14 gadus veciem pusaudžiem no plkst. 12.00 – 14.30.

15 – 18 gadus veciem jauniešiem no plkst. 15.00 – 17.30.

Ne vairāk kā 10 dalībnieku vienā grupā. Nodarbības notiks Rīgā, centrā.

Nodarbības vadīs Jolanta Klišāne, psihodramatiste, Moreno institūts Latvijā. Pedagoģe, metodiķe, mācību grāmatu autore, pedagogu tālākizglītības grupu vadītāja.

Lūdzu pieteikties uz bezmaksas interviju, zvanot pa telefonu 29220932 vai rakstot Jolanta.klisane@gmail.com.Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Aizpildīšanai obligātie laukumi *

*

*